Urodzeniowy horoskop dla Byka - 24.04

Ma skłonności despotyczne a jego stosunki domowe układają się dość niemiło.

Jaki jest Byk z 24 kwietnia ?

zodiak BykJego charakter jest dość impulsywny, łatwo pobudliwy, skłonny do sporów, gniewny. Jest to człowiek przyzwyczajony do wywierania swego autorytetu na otoczenie i wykazuje skłonności do despotyzmu. Przestrzega obowiązkowości i dyscypliny, ale przy tym okazuje zbytnią pewność siebie, a wydaje mu się zawsze, że tylko on sam ma słuszność, której nie chce przyznać innym. Chociaż się do tego nie chce przyznać - usposobiony jest fatalistycznie. Urodziny dzisiejsze dają dwa typy. Niższy - jest leniwy i uparty, o nadmiernej ekspansji sił życiowych, które rozwija wszystkie wyłącznie w kierunku zmysłowego użycia. Typ wyższy jest spokojny, szlachetny, filantropijny. Poddaje się on chętnie prawom społecznym i potrafi przezwyciężyć swój egoizm wrodzony całkowicie. Staje się wówczas szlachetnym altruistą i pracuje interesownie i wytrwale dla dobra własnego społeczeństwa, nawet i całej ludzkości. Zawód lub zajęcie dla osoby urodzonej dziś najlepsze takie - jakie wymaga spokojnej pracy, zdolności praktycznych, stałości, zdecydowania i pewności siebie.
Może być doskonałym rolnikiem, ogrodnikiem, leśnikiem, przedsiębiorcą, bankierem, finansistą, dyrektorem itp. W domu ma stosunki niezbyt miłe. Czego się strzec winien. Aby przez swą zbytnią popędliwość nie szkodził swym interesom. Dzięki swemu zamiłowaniu do sporów oraz okazywanemu bez osłonek despotyzmowi - może zakłócić spokój domowy i zniszczyć swoje szczęście rodzinne.

Jakie są kobiety Byki ?

Pani Byk urodzona dziś - jest doskonałą gospodynią, zna się na kuchni i potrafi być również dobrą pielęgniarką chorych. Kto urodził się dziś osiągnie szczęście w małżeństwie z osobami urodzonymi w czasie od dnia 22.08 do 21.09 i od dnia 21.12 do19.01.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Bliźniak
  data urodzenia: 05.06

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt