Urodzeniowy horoskop dla Byka - 23.04

Jest człowiekiem praktycznym, który może zrobić majątek.

Jaki jest Byk z 23 kwietnia ?

zodiak BykMimo, iż umysł jego okazuje pewne skłonności filozoficzne - człowiek urodzonych dziś jest raczej materialistą, a jego skłonności i zamiłowania są czysto praktyczne. Mimo usposobienie wspaniałomyślne - przywiązany jest do pieniędzy. Z wiekiem potęguje się w nim pragnienie spokoju i używania owoców swej pracy, staje się stopniowo coraz bardziej nieustępliwy. Mimo swoje upodobania materialne - strona uczuciowa w jego duszy jest silnie rozwinięta. Jest wrażliwy i uczuciowy, a jego sympatie i antypatie są zazwyczaj dość silne i stałe. O ile rozwinie się umysłowo i moralnie - dąży do tego, aby opanować swoje niższe popędy - a które w nim są tak mocne i oczywiste, aby oczyścić swoje uczucia. Okazuje wówczas wielka intuicję i może rozwinąć duże zdolności artystyczne. A jednak człowiek urodzonych dziś, a nierozwinięty umysłowo i stojący na niskim szczeblu kultury - staje się ofiarą swych instynktów i odruchów. Poddaje się wówczas swym najniższym uczuciom i ugania się za rozkoszami życia materialnego, jedzeniem, piciem itd.
Intuicja wówczas nie działa zupełnie. Wady, jakie przejawia wówczas, gdy jego strona moralna jest nierozwinięta, to wielka skłonność do nienawiści, zazdrości i zawiści. Jego uczucia są przeważnie silnie skoncentrowane - dzięki czemu może stać się niebezpiecznym wrogiem. Zazwyczaj odbywa liczne podróże. Małżeństwo jego ma często podkład finansowy. Czeka go miłość starszej kobiety.

Jakie są kobiety Byki ?

Pani Byk urodzona dziś nawet w wieku późniejszy pełna jest młodości i spragniona miłości. Kto urodził się dziś - ten w wieku późniejszym osiągnie powodzenie, wzrastające stopniowo. Dąży on do zrobienia majątku i jego zamiary mogą się zrealizować pomyślnie.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Bliźniak
  data urodzenia: 30.05

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt