Urodzeniowy horoskop dla Barana - 17.04

Uzdolniony wszechstronnie, zręcznie przemawia publicznie i zyskuje zwolenników. Trzyma się uporczywie swych celów w życiu.

Jaki jest Baran z 17 kwietnia ?

zodiak BaranCechuje go wielka aktywność w połączeniu z przedsiębiorczością. Jest to człowiek przyjemny, usposobiony pokojowo, szlachetny, nieraz utalentowany. Potrafi on bardzo zręcznie przemawiać publicznie i posiada łatwość stylu. Jest to bowiem natura bogato obdarzona przez opatrzność - człowiek uzdolniony wszechstronnie. Poważny, rozmyślający, zamknięty w sobie - jasno i wyraziście określa swoje zasadnicze cele życiowe i zazwyczaj dąży do nich z wytrwałością, której jednak nie okazuje w rzeczach drobniejszych. Dzięki swej uprzejmości i dobroci serca - przyciąga do siebie licznych przyjaciół i zwolenników, a dzięki ich radom i wskazówkom - potrafi umiejętnie wykorzystać sytuacje życiowe i osiągnąć dobre stanowisko. Powodzenie również czeka go przez kobiety - a zwłaszcza jedna bogata kobieta może odegrać w jego życiu wybitną rolę. Chociaż doskonale potrafi robić projekty i układać plany, ujmując wszystko w liniach ogólnych i zasadniczych - w wykonaniu ich jednak nie zawsze okazuje potrzebną cierpliwość i dzięki temu wcielanie w czyn swych pomysłów powinien zostawić innym.
Jego impet do pracy fest tak duży, że pragnie on natychmiast wcielić w życie każdy swój projekt. Gdy mu się to nie udaje - lub też gdy natrafia na zbyt wielkie trudności - porzuca daną pracę i natychmiast zabiera się do czegoś innego. Dbając o linię ogólna - nie troszczy się o drobiazgi. Do czego powinien dążyć - do opanowania swych namiętności, których wybuchy sprowadzają zakłócenia w jego życiu. Skoro je opanuje - zapewni mu to spokój i szczęście, a po walkach życiowych osiągnie wreszcie zadowolenie i wypoczynek. Zdrowie jego jest zazwyczaj dość dobre, a organizm mocny. Niech się strzeże przepracowania lub nadmiernej aktywności, co powoduje bezsenność i bóle głowy.

zobacz horoskopy dla innych dni urodzenia

szukaj

horoskop dzienny

dzisiaj urodzeni


  Koziorożec
  data urodzenia: 19.01

najczęściej czytane

horoskopy

polecamy

wSukience.pl kontakt